Jdi na obsah Jdi na menu
 


B tým - Rozlosování 2013/14

 

 

1. kolo 17.11.2013
Domácí Hosté Termín Den Hřiště Výsledek
Torpédo Vysoké Mýto FK Peliny Choceň "B" 8:50 NE Vysoké Mýto  7:2
FK Becherovka Přívrat FK Peliny Choceň "B" 10:40 NE Vysoké Mýto  5:2
2. kolo 23.11.2013 - pořadatel
Domácí Hosté Termín Den Hřiště Výsledek
FK Peliny Choceň "B" F.K. Řetůvka 15:00 SO Choceň  1:4
FK Peliny Choceň "B" FC Butterfly Litomyšl 17:40 SO Choceň  1:10
FK Peliny Choceň "B" FC Gillotina Choceň "B" 18:40 SO Choceň  7:2
3. kolo 1.12.2013
Domácí Hosté Termín Den Hřiště Výsledek
Metaxa Jeníšovice FK Peliny Choceň "B" 9:00 NE Choceň  3:3
FC RIO Žamberk FK Peliny Choceň "B" 10:50 NE Choceň  2:5
4. kolo 15.12.2013
Domácí Hosté Termín Den Hřiště Výsledek
FK Peliny Choceň "B" TJ Jiskra Heřm. Městec 13:20 NE Choceň  3:5
FK Peliny Choceň "B" FK G 12 Chrudim 14:20 NE Choceň  1:5
5. kolo 5.1.2014
Domácí Hosté Termín Den Hřiště Výsledek
Forza Hlinsko FK Peliny Choceň "B" 13:00 NE Skuteč  3:2
Hlinečtí Orli FK Peliny Choceň "B" 14:50 NE Skuteč  1:3
6. kolo 12.1.2014
Domácí Hosté Termín Den Hřiště Výsledek
FC Butterfly Litomyšl FK Peliny Choceň "B" 8:00 NE Vysoké Mýto  8:3
F.K. Řetůvka FK Peliny Choceň "B" 9:50 NE Vysoké Mýto  2:5
7. kolo 19.1.2014
Domácí Hosté Termín Den Hřiště Výsledek
FK Peliny Choceň "B" Torpédo Vysoké Mýto 9:50 NE Choceň  7:2
FK Peliny Choceň "B" FK Becherovka Přívrat 10:50 NE Choceň  5:3
FC Gillotina Choceň "B" FK Peliny Choceň "B" 12:40 NE Choceň  0:6
8. kolo 26.1.2014 - pořadatel
Domácí Hosté Termín Den Hřiště Výsledek
FK Peliny Choceň "B" FC RIO Žamberk 9:00 NE Choceň  2:1
FK Peliny Choceň "B" Metaxa Jeníšovice 11:40 NE Choceň

 5:4

9. kolo 9.2.2014
Domácí Hosté Termín Den Hřiště Výsledek
FK G 12 Chrudim FK Peliny Choceň "B" 9:50 NE Heřmanův Městec  1:4
TJ Jiskra Heřm. Městec FK Peliny Choceň "B" 11:40 NE Heřmanův Městec  3:3
10. kolo 16.2.2014
Domácí Hosté Termín Den Hřiště Výsledek
FK Peliny Choceň "B" Forza Hlinsko 9:50 NE Choceň  6:4
FK Peliny Choceň "B" Hlinečtí Orli 10:50 NE Choceň  2:4