Jdi na obsah Jdi na menu

1. Turnaj - na rozjezd jeden bod

25. 11. 2018 Vysoké Mýto

K prvnímu turnaji nové sezóny jsme nastoupili ve vysokomýtské hale proti týmům z Hlinska a s novou posilou Alešem Kaplanem v sestavě.

Forza Hlinsko - FK Peliny Choceň 2:0 (2:0)

Soupeř měl lepší vstup do utkání, ale sérii rohů a několika střel naše obrana s brankářem Moláčkem odolala. Když se nám podařilo obrázek hry vyrovnat a poprvé se dostávat na dostřel branky soupeře, tak jsme paradoxně inkasovali dva slepené góly. V dalším průběhu jsme přebrali inciativu a po zisku míče chodili do otevřené obrany soupeře, ale branku se nám vstřelit nepodařilo ani ze samostatných nájezdů.

Druhou půli si soupeř zkušeně hlídal výsledek a hrál vše na jistotu. Naše šance končili buď na brankáři nebo vedle branky. Snížit se nám nepodařilo ani při power-play, kdy na nás 2x zívala odkrytá svatyně.

Branky: -

Sestava: Moláček – Houžvička, Rada, Krejza – Kaplan, Synek, Unzeitig, Zachař

DTJ Juventus Hlinsko - FK Peliny Choceň 3:3 (1:2)

Vstup do druhého utkání se nám povedl o poznání lépe. Po obléhání soupeřovi branky nastřelil Houžvička prudký míč na branku, kde se Kaplan zorientoval nejlépe. Soupeř ovšem rychle odpověděl a po nástřelu od postranní lajny si Houžvička srazil míč do vlastní branky. Na vlastní branky bylo po chvíli srovnáno. Synek rozehrál aut a před nabíhajícím Krejzou si obránce srazil také míč do vlastní sítě. V posledních vteřinách prvního poločasu jsme mohli odskočit na rozdíl dvou branek, ale po akci Kaplana a následném odrazu se nepodařilo trefil prázdnou branku.

Utkání bylo vyrovnané, soupeř se snažil vysoko napadat naši rozehrávku. Poměrně brzy přišlo vyrovnání, na které jsme rychle reagovali. Po faulu před vápnem jsme rozehráli trestný kop a Kaplan byl posledním zakončujícím 2:3. Nepodařilo se nám vstřelit další branku, která by odrazila odpor soupeře. Ten nakonec vyrovnal a utkání dospělo do konečné remízy.

Branky: Kaplan 2, vlastní