19. 12. 2018

16. 12. 2018 Heřmanův Městec

Amako Heřmanův Městec - FK Peliny Choceň 6:4 (4:2)

Utkání proti dosud vedoucímu týmu Divize jsme odehráli celkem slušně.

Domácí vytěžili z úvodního tlaku první branku, ale Krejza pohotově vyrovnal. Obrany obou týmů byli zranitelně, ale zatímco my jsme svoje příležitosti neproměňovali, Amako bylo produktivnější. Odskočilo nám už na rozdíl tří branek, ale těsně před koncem poločasu si Kaplan s Rozlívkou pohráli s brankářem a bylo sníženo.

Druhý poločas jsme hráli výrazně lépe do obrany. Po Synkově rohu dal Krejza kontaktní branku na 4:3. Soupeř ovšem v krátkém čase po laciných brankách znovu odskočil na 6:3. Poslední slovo jsme měli my, když po ose Krejza-Rada skóroval Rozlívka. Musíme uznat, že soupeř byl lepší, ale naše neproměňování šancí nás stálo nějaký bodový zisk.

Branky: Krejza 2, Rozlívka 2

Sestava: Moláček – Krejza, Rada, Dostál J. – Synek, Kaplan, Rozlívka, Unzeitig

Zvoneček Stojice - FK Peliny Choceň 4:1 (3:0)

Druhé utkání se soupeřem, který rok od roku výrazně omlazuje svoji sestavu se nám moc nevydařil. Nedařilo se nám zachytávat brejky soupeře a tak první poločas skončil poměrně jednoznačně 3:0.

Druhou půli si domácí drželi vedení a nám docházeli síly. Soupeř ještě svoje vedení zvýšil. Alespoň čestný úspěch zařídil Kaplan po individuální akci.

Branky: Kaplan