Jdi na obsah Jdi na menu

5. turnaj - v HK těsné prohry

5. 1. 2019 Hradec Králové

Flamengo Hradec Králové - FK Peliny Choceň 3:2 (3:0)

K prvnímu turnaji Nového roku jsme odjeli ve velmi prořídlé sestavě. Vlivem klimatických podmínek jsme dorazili až 5 minut před utkáním. Z kabiny jsme rovnou nastoupili na palubovku a hned z rozehrávky inkasovali. První poločas jsme se jen rozkoukávali a bylo otázkou, kolik nám soupeř nadělí branek. Nakonec poločas byl pouze 3:0. V druhém už se nám podařilo hru vyrovnat a měli jsme i nějaké šance. Soupeř vypadával z tempa a nám se podařilo Novákem a Baborákem snížit na rozdíl jedné branky. V závěru jsme zkusili hrát power-play, ale vyrovnat se nepodařilo.

Branky: Novák, Baborák

Sestava: Moláček – Baborák, Krejza, Rada, Novák – Synek, Zachař, Lipavský

Futsal Hradec Králové - FK Peliny Choceň 3:2 (0:1)

Druhé utkání s pozůstatkem známého Salamandru jsme odehráli velmi vyrovnané utkání a pouze svojí nezodpovědností přišli o body. První poločas jsme vyhráli brankou Synka, ale rozdíl měl být daleko větší, protože jsme dokázali spálit další min. tři vyložené šance.

V druhé půli jsme sice dali další branku Lipavským, ale při vedení 2:0 10minut před koncem ve futsale není zdaleka nic vyhráno. To se potvrdilo. Lipavský v další šanci trefil pouze tyč a hned vzápětí soupeř s brejku snížil. Poměrně brzy sáhnul k power-play a bylo vyrovnáno. Závěr byl opatrný, ale znovu přišla naše nedůslednost a ztráta míče, brejk a po zákroku Moláčka nešťastný odraz přímo před hráče soupeře. V poslední minutě jsme soupeře při hře bez brankáře dokázali přišpendlit k jeho brance. Blízko vyrovnání byl Synek, ale po pěkné akci mu obránce v poslední chvíli dokázal střelu zablokovat.

Branky: Synek, Lipavský