Jdi na obsah Jdi na menu

6. Turnaj - Z Předměřic bez bodu

17. 1. 2018

14. 1. 2018 Předměřice

Po delší pauze se znovu rozběhla divizní soutěž a k prvnímu turnaji jsme zajížděli do Předměřic.

BFK Orel Hradec Králové - FK Peliny Choceň 4:3 (2:0)

První poločas jsme si zvykali na větší rozměry haly. To se také projevilo na výsledku, když jsme poločas prohráli 2:0. Zlepšený výkon ve druhém poločase nám přinesl vyrovnání. Nejprve po Moláčkově výhozu snížil Gerčák a poté zakombinovali Unzeitig se Synkem a bylo vyrovnáno. Soupeř dokázal odpovědět a z dorážky se znovu dostal do vedení. To ovšem netrvalo dlouho a Novotný tvrdou ranou k tyči znovu srovnal. Branka nás navnadila, ale po zbytečné ztrátě v přechodové fázi, soupeř po rychlém přechodu do útoku vstřelil rozdílovou branku. V závěrečné power-play jsme 2 vteřiny před koncem sahali po bodu, ale míč jsme do branky nedotlačili.

Branky: Gerčák, Unzeitig, Novotný

Sestava: Moláček – Gerčák, Baborák, Krejza, Rada – Synek, Unzeitig, Novotný, Rozlívka

Nebelvír Chrudim - FK Peliny Choceň 6:0 (3:0)

První utkání na nás zanechalo stopy a když se k tomu přidalo zranění Rady hned v prvním střídání, tak jsme neměli moc nadějí na úspěch. Dvěma lacinými brankami jsme dostali soupeře na koně a ten si výhru v klidu pohlídal. Šancí jsme si vytvořili dostatek, ale koncovka byla žalostná. Soupeř naopak využíval rychlé brejky a z těch nás trestal.