Jdi na obsah Jdi na menu

7. turnaj - Z VM a plným počtem bodů

20.1.2019 Vysoké Mýto

Benfika Hlinsko – FK Peliny Choceň 2:5 (2:1)

Důležité utkání proti nováčkovi soutěže, který byl v tabulce pod námi jsme  museli zvládnout. I když první poločas tomu moc nenasvědčoval. Sice jsme vytvářeli nějaké šance, ale ty se nám nedařilo proměňovat. Soupeř se ta z rychlého protiútoku dostal do vedení. Vyrovnání zařídila dvojice Jirsák, Kaplan, když si vyměnili míč a posila pro tento turnaj Tomáš Jirsák zakončil bezpečně pod břevno. Do poločasu ovšem soupeř po rozehrání přísně nařízeného trestného kopu vstřelil druhou branku.

Druhou půli jsme tedy museli přidat, abychom srdnatě bojujícího soupeře udolali. Důležitý vyrovnávající gól zařídil Rozlívka po obléhání branky soupeře. Nakonec vítězný gól vstřelil po další spolupráci s Kaplanem Jirsák. Utkání jsme kontrolovali a nepřipustili žádné drama v závěrečných minutách. Na rozdíl dvou branek dával na zadní tyči ukrytý Baborák. Poslední branku symbolicky po další spolupráci s Kaplenem dal Jirsák a osudu utkání bylo rozhodnuto.

Střelci: Jirsák 3, Rozlívka, Baborák

Sestava: Moláček – Baborák, Jirsák, Krejza, Houžvička – Kaplan, Synek, Rozlívka, Zachař

Orel Kameničky – FK Peliny Choceň 1:11 (0:4)

Soupeři jsme měli co vracet za porážku 6:1 z prvního kola a povedlo se nám to i s úroky. Začátek byl tedy vlažnější a Orel nastřelil dvakrát naše břevno, ale to bylo z jeho strany na dlouhou dobu vše. Rozlívka dvěma brankami utnul odpor soupeře a postupně jsme začali přidávat další. Po krásném lobu Synka přehodil brankáře Jirsák. Soupeř otvíral obranu a to byla voda na náš mlýn. Bavili jsme se futsalem a po krásných kombinacích přidávali další branky. Nakonec z toho bylo drtivé vítězství.

Střelci: Jirsák 3, Rozlívka 3, Kaplan, 2, Synek 2, Zachař