9. Turnaj - vydřený bod

4. 2. 2018 Choceň

FK Peliny Choceň - Sokol Třebeš 1:1 (0:0)

Vyrovnané utkání, kde nerozhodný výsledek trval až do 36. minuty. Do té doby jsme měli několik dobrých šancí, ale znovu nás trápila koncovka. Soupeř se čtyři minuty před koncem dostal lacině do vedení, ale v závěrečné power-play jsme 6 vteřin před závěrečnou sirénou dokázali vyrovnat. Po obléhání soupeřovi branky našel Baborák přesně Krejzu a ten překonal brankáře.

Branka: Krejza

Sestava: Moláček – Gerčák, Baborák, Krejza, Rada – Synek, Unzeitig, Novotný, Houžvička

FK Peliny Choceň - Flamengo Hradec Král. 2:3 (0:1)

Druhé utkání bylo podobné. Defenzívy vládly nad ofenzívou. První branka padla do naší sítě, když jsme soupeři darovali míč a ten z brejku udeřil. Poločas jsme tedy o jednu branku prohráli. V úvodu druhého jsme sršeli aktivitou a byli za to odměněni. Po dobrém napadání Houžvičky zahrál hostující obránce rukou v pokutovém území a Synek z penalty vyrovnal. Zápas se rozhýbal a hra se přelévala ze strany na stranu. Nám se podařilo dobře vyřešit brejk. Synek posunul míč na Novotného a ten mířil přesně do šibenice. Vedení nás ale ukolébalo a soupeře jsme vlastními chybami dostali zpět na koně. Nezachycený náběh obránce znamenal vyrovnání a po chvíli po nedůsledném bránění nám soupeř odskočil na rozdíl jedné branky. V závěru jsme měli i trochu smůly, protože naše střely míjeli o kousíček branku soupeře. V posledních vteřinách jsme nastřelili břevno a odražený míč nedokázali dotlačit do branky.

Branky: Synek, Novotný