Jdi na obsah Jdi na menu

10. turnaj B mužstva = výhra, prohra

13. 2. 2014

FK Peliny Choceň "B" - Forza Hlinsko  6:4  (5:1)

Nástup do zápasu měli Peliny famózní a po brankové smršti se skóre zastavilo až na stavu 5:0. Největší zásluhu na tom měl Erik Zavřel, který dvě branky sám dal a zbylé připravil svým spoluhráčům. Po přestávce soupeř stahoval náskok, ale uklidňující gól vstřelil Kratochvíl D. a bylo rozhodnuto.

Branky: Zavřel 2, Kratochvíl D. 2, Gajdošík, Kulhánek

Sestava: Jasanský - Urban, Kulhánek, Lukes, Kratochvíl P. - Zavřel, Kratochvíl D., Gajdošík

FK Peliny Choceň "B" - Hlinečtí Orli  2:4  (0:2)

Vyrovnané utkání rozhodli chyby v obraně. Soupeř se dostal do vedení po rohovém kopu a těsně před přestávkou zvýšil po naší špatné přihrávce na půli hřiště. Po snížení Gajdošíkem jsme hráli power-play, ale branky střílel soupeř. V závěru korigoval Kratochvíl D.

I přes tuto porážku se B rým umístil na 4. místě tabulky což velmi dobrý výsledek.

Branky: Kratochvíl D., Gajdošík