2. turnaj sezony "B" - výsledky

24. 11. 2013

FK Peliny Choceň "B" - F.K. Řetůvka   1:4 (1:4)

K prvnímu zápasu dne jsme nastupovali z předevzetím že by jsme mohli brát i nějaký ten bod. Bohužel jsme opět ze začátku zápasu udělali několik chyb které soupeř nekompromisně trestal. Sice jsme si také vytvořily několik přiležitostí ale naše produktivita vyústila pouze jedním čestným úspěchem. Druhý poločas už byl vyrovnaný, začli jsme hrát zodpovědně zezadu, ale gól už žádný nepadl.

Branka: KREJZA Luboš

Sestava: NOVÁČEK Roman - KREJZA Luboš, NOVOTNÝ Jan, URBAN Kamil, KULHÁNEK Marcel - ZACHAŘ Filip, KRATOCHVÍL Petr, KRATOCHVÍL David, KRATOCHVÍL Pavel

FK Peliny Choceň "B" - FC Butterfly Litomyšl   1:10 (1:4)

V druhém utkání jsme dostali školu od soupeře který byl futsalově v jiné dimenzi, za Litomyšl nastoupil i exligový Svoboda. Byla to hra kočky z myší a tomu nasvědčuje i výsledek. Propadli jsme absolutně ve všem, zahřál snad jen čestný úspěch v soupeřově síti.

Branka: LAŠTOVKA Lubomír

Sestava: NOVÁČEK Roman - NOVÁK Milan, NOVOTNÝ Jan, URBAN Kamil, KULHÁNEK Marcel - LAŠTOVKA Lubomír, KRATOCHVÍL Petr, KRATOCHVÍL David, KRATOCHVÍL Pavel

FK Peliny Choceň "B" - FC Gilotina Choceň "B"   7:2 (3:1)

Poslední utkání dne bylo derby choceňských  "B"-týmů. K utkání jsme tentokrát přistoupily zodpověďně a ujaly jsme se vedení. Za stavu 2:0 se podařilo soupeři korigovat hlavičkou po výhozu brankáře. Tentokrát nám vycházela kombinace byli jsme pozičně aktivnější díky tomu jsme poločas vyhráli 3:1. Do druhého poločasu jsme nastupovali natěšeni stavem utkání a naše hra pokračovala jako v prvním poločase. Soupeře jsme k ničemu nepustily a navyšovali vedení až na 6:1. Soupeř snížil na 6:2 s penalty, závěr utkání  jsme korunovaly sedmou brankou. Obrana soupeře byla v troskách a brankový příděl byl ješte milosrdný. Zaslouženě jsme vyhráli a dosáhli pvního vítěztví v sezoně.

Branky: KREJZA Luboš 2, KRATOCHVÍL Petr 2, LAŠTOVKA Lubomír, NOVOTNÝ Jan, KRATOCHVÍL David

Sestava: NOVÁČEK Roman -  KREJZA Luboš, NOVÁK Milan, URBAN Kamil, KULHÁNEK Marcel - LAŠTOVKA Lubomír, NOVOTNÝ Jan, KRATOCHVÍL Petr, KRATOCHVÍL David