Jdi na obsah Jdi na menu

3. turnaj A mužstva - doma bez ztráty

8. 12. 2014

FK Peliny Choceň – Forza Hlinsko 9:1 (4:1)

Na domácí palubovce jsme přivítali nováčka soutěže. Od úvodních minut jsme se do soupeře zakousli a nátlakovou hrou si vytvářeli šance. Netrvalo tedy dlouho a vstřelili jsme první branku, kterou měl na svědomí Fikejz D. O malou chvilku později se trefil z úhlu Rada a po něm ještě po přihrávce Krejzy na zadní tyči Synek. Čtvrtou branku přidal Fikejz R. Soupeři se ještě do poločasu podařilo snížit na 4:1. V druhém poločase jsme neustoupili z nastoleného tempa a odměnou nám byli další branky v síti soupeře. Fikejz D. dokonal hattrick a po něm se trefili Šulc, Zavřel a Baborák. Na ukazateli tedy svítilo konečné skóre 9:1.

Branky: Fikejz David 3, Šulc, Rada, Synek, Baborák, Fikejz Radim, Zavřel

Sestava: Lukes – Baborák, Šulc, Krejza, Rada, Dostál D. – Synek, Unzeitig, Fikejz R. Fikejz D., Zavřel

FK Peliny Choceň – Hlinečtí Orli 4:0 (2:0)

Druhé utkání také s druhým nováčkem soutěže jsme zahájili znovu aktivně a snažili se co nejdříve vstřelit úvodní branku. To se nám povedlo po dvojnásobné spolupráci bratrů Fikejzů a Fikejz R. dvěma přesnými zásahy nás dostal do dvoubrankového vedení. I přes několik dalších šancí jsme do přestávky další branky nepřidali. Soupeř občas zahrozil rychlým protiútokem, ale naše obrana podpořená Lukesem v brance byla pozorná. V úvodu druhé půle se trefil Fikejz D. a zvýšil tak naše vedení. Hráli jsme s chutí a vytvářeli  si další šance, ale podařilo se proměnit už jen jednu Baborákem po akci Rady s Unzeitigem. Oba zápasy jsme tedy zvládli velmi dobře a připsali si 6 bodů do tabulky.

Branky: Fikejz Radim 2, Fikejz David, Baborák

Sestava: Lukes – Baborák, Krejza, Rada, Dostál D. – Synek, Unzeitig, Fikejz R. Fikejz D., Zavřel