3. turnaj B tým - referáty

28. 11. 2013

Metaxa Jenišovice - FK Peliny Choceň "B"  3:3 (2:1)

Naše rezerva byla posílena o několik hráčů A týmu a novou akvizici Davida Fikejze.

Hned v úvodu jsme se dostali do vedení, když Synek uklidil do sítě Dostálovu přihrávku. Měli jsme i další příležitosti, ale buď nás vychytl brankář nebo jsme nebyli schopni trefit odkrytou branku. Za což nás soupeř dvěma slepenými góly potrestal. Po změně stran jsme zvýšili obrátky a dokázali otočit průběh zápasu. Nejdřívě Fikejz prostřelil brankáře a po něm se trefil  Krejza. Bohužel brankář hostí měl svůj den a chytil nám několik dalších vyložených šancí. Jeho spoluhráči pak z ojediněnlé akce po rohovém kopu dokázali vyrovnat. V závěru měl ještě na noze výhru Krejza, ale jeho střelu pod břevno bránkář znovu kryl.

Branky: Synek, Krejza, Fikejz D.

Sestava: Lukes - Krejza, Dostál D., Kulhánek, Urban - Synek, Fikejz D., Kratochvíl P., Kratochvíl D., Kozák

FC Rio Žamberk - FK Peliny Choceň "B"  2:5 (2:5)

Do dalšího utkání jsme měli svižný nástup a Zavřel hned v úvodu otevřel skóre. Pokračovali jsme v aktivním výkonu a po brankách Kratochvíla D. a Fikejze to bylo už 3:0. Po soupeřově snížení jsme znovu dokázali odskočit po brankách Krejzy a Fikejze na 5:1. Do poločasu jsme ještě stihli inkasovat na 5:2. V druhém poločase branka nepadla i přes několik dobrých šancí na obou stranách. Chvílemi jsme se dostali pod tlak zkušeného soupeře, ale naše obrana s branářem Lukesem pracovali skvěle. Zaskvěl se i branář na druhé straně, když nám snad 3x ač překonán dokázal vždy zabránit skórovat. I tak jsme si připsali důležité vítězství nad kvalitním soupeřem.

Branky: Fikejz D. 2, Zavřel, Krejza, Kratochvíl D.

Sestava: Lukes - Krejza, Dostál D., Kulhánek, Urban - Zavřel, Fikejz D., Kratochvíl P., Kratochvíl D., Kozák