Jdi na obsah Jdi na menu

3. turnaj Kraj. přebor - vydřená výhra

7. 12. 2015

FK Peliny Choceň "B" - FK Nebelvír Chrudim 4:6 (2:2)

V prvním utkání jsme se představili proti nováčkovi soutěže, jehož základ tvoří hráči zaniklé rezervy Era-Packu Chrudim a nasbírané zkušenosti byli na soupeři znát.

Úvod utkání jsme měli skvělý a po opakované spolupráci Houžvičky a Kratochvíla jsme vedli 2:0. Soupeř se pomalu probral a do poločasu stihl vyrovnat. V druhém poločase nám začal odskakovat a do konce utkání jsme už jenom dotahovali. Po brance Kratochvíla se trefil ještě hlavou Houžvička na 4:5, ale poslední slovo měli hosté.

Branky: Houžvička 2, Kratochvíl D. 2

Sestava: Starý - Zachař, Dostál D., Novák, Kysilko - Konárek, Hroděj, Houžvička, Kratochvíl D., Rozlívka

FK Peliny Choceň "B" - OK Interiér Pardubice 5:3 (1:2)

Druhé utkání jsme potřebovali porazit dosud poslední tým tabulky, ale utkání se nevyvíjelo podle našich představ. První poločas jsme neproměnili několik šancí a tak se soupeř dostal do vedení 1:2, které po půli ještě zvýšil nešťastným odrazem od našeho hráče. To naše kluky nabudilo a začal mohutný nápor. Nejprve Zachař přesnou ranou snížil a po něm vyrovnal Kysilko. V závěru rozhodl tvrdou a přesnou brankou Hroděj. Tečku za utkáním udělala trojice Houžvička, Rozlívka, Zachař, když krásnou akcí rozebrali soupeře a poslední jmenovaný završil hattrick.

Branky: Zachař 3, Kysilko, Hroděj

Sestava: Starý - Zachař, Dostál D., Novák, Kysilko - Konárek, Hroděj, Houžvička, Rozlívka