7. turnaj A mužstva - série skončila

12. 1. 2015

10.1.2015

DTJ Juventus Hlinsko - FK Peliny Choceň 0:0 (0:0)

Utkání začalo opatrně a oba týmy se soustředily na kvalitní defenzívu. I přes několik šancí na obou stranách zůstalo skóre i po 40 minutách hry nezvykle 0:0.

Branky: -

Real Hlinsko - FK Peliny Choceň 2:1 (1:0)

I druhé utkání neslibovalo žádné brankové hody. Drželi jsme míč a hledali skulinku v obraně soupeře. Ten disponuje několika urostlými hráči a rychlým přechodem do útoku. V první šanci se ocitl Synek, ale nastřelil pouze brankáře. Pak si Rada narazil s Kratochvílem a střílel těsně mimo. Soupeř nás tedy potrestal, po ztrátě míče na polovině se otevřel prostor v naší obraně a po rychlém protiútoku střela propadla mezi nohy Lukese. Druhý poločas jsme byli znovu aktivnější a netrvalo dlouho a mohli jsme se radovat. Zachař vyvezl míč, přihrál do strany Radovi, který našel na zadní tyči Synka. Měli jsme další nadějné příležitosti, ale ty znovu zůstali nevyužity. Soupeř v chvilkovém náporu uzavřel naši čtveřici před branku a střela přes obránce skončila pod břevnem naší branky. V závěru jsme po dobře sehrané power-play měli několik dobrých střel, ale obrana soupeře už žádnou z nich do brány nepropustila.

Absence útočníků se tedy v našem týmu projevila nízkou produktivitou, protože v obou utkáních jsme si vypracovali více šancí než naši soupeři.

Branky: Synek

Sestava: Lukes – Klapal, Zachař, Dostál D., Dostál J. – Synek, Unzeitig, Krejza, Rada, Kratochvíl D.