7. turnaj B mužstva = 9 bodů !!!

20. 1. 2014

Skvěle zvládnutý turnaj od borců z Pelin a zisk 9 bodů, které znamenají skok v tabulce z předposledního na 5. místo !!

FK PELINY CHOCEŇ "B" - Torpédo Vysoké Mýto  7:2

Začátek zápasu nám vyšel na výbornou. V rychlém sledu jsme soupeři nasázeli tři branky a mohli přidat ještě další. Torpédo se muselo tlačit do útoku a ty byla voda na náš mlýn. Podnikali jsme rychlé protiútoky a pokaždé když se soupeři podařilo snížit, tak jsme rychle odpověděli. Výsledek vypadá jednoznačně, ale utkání bylo vyrovnané a vyhráli jsme díky výborné defenzívě a rychlému přechodu do útoku.

Branky: Kratochvíl D. 3, Gajdošík 2, Krejza, Kratochvíl P.

Sestava: Jasanský - Krejza, Dostál D., Kulhánek, Urban - Synek, Gajdošík, Kratochvíl D., Kratochvíl P.

FK PELINY CHOCEŇ "B" - Becherovka Přívrat  5:3

Podobný nástup do utkání jsme měli i s Becherovkou. Nejříve se Krejza prodral do šance a střelou k tyči otevřel skóre. Krátce na to Zachař po rozehraném autu prostřelil brankáře. Další branku přidal Kratochvíl D. a bylo to už 3:0. Soupeř se probral a po nedorozumnění v naší obraně snížil na 3:2. Před poločasem nám vrátil dvougólové vedení přesnou střelou Zachař. Po pouze sílil tlak soupeře, ale kvalitní defenzívou podpořenou jistými zákroky brankáře Jasanského jsme odolávali. Pojistku na 5:2 přidal znovu Kratochvíl D. po pěkném sklepnutí od Synka a to Becherovku totálně zlomilo. Závěr ještě vyhrotili nepřesné výroky rozhodčích, kteří zbytečně šetřili kartami a zápas se jim totálně vymkl z ruky. Skóre uzavřela branka soupeře, která ovšem nic nezměnila na tom, že jsme vydřeli další důležité body.

Branky: Kratochvíl D. 2, Zachař 2, Krejza

Sestava: Jasanský - Krejza, Zachař, Kulhánek, Urban - Synek, Gajdošík, Kratochvíl D., Kratochvíl P.

Gillotina Choceň "B" - FK PELINY CHOCEŇ "B"  0:6

Do posledního utkání s rivalem jsme snad poprvé vstupovali jako favorité. Oba soupeři ztratili mnoho sil v předchozích utkáních, takže zápas neměl obvyké tempo. Naše defenzíva pracovala spolehlivě a soupeře jsme nepouštěli do vážnějších šancí. Poločasovou výhru nám zařídil Zachař tečovanou střelou a těsně před koncem střelou k tyči Kratochvíl P. V druhé půli soupeř odpadal a my svůj náskok postupně zvyšovali. Gajdošík nejprve u zadní tyče usměrnil nástřel Krejzy a pak narazil Zachařovi, který angličanem nedal brankáři šanci. Gillotina v závěru zkoušela hrát power-play, ale z toho vyplyli pouze branky v jejich síti. Krejza a Kratochvíl P., tak uzavřeli gólový účet.

Branky: Kratochvíl P. 2, Zachař 2, Krejza, Gajdošík

Sestava: Jasanský - Krejza, Zachař, Dostál D., Kulhánek, Urban - Synek, Gajdošík, Kratochvíl D., Kratochvíl P.