Jdi na obsah Jdi na menu

8. turnaj B mužstva - těsná prohra a remíza

2. 2. 2015

Becherovka Přívrat - FK Peliny Choceň "B"   2:1 (1:0)

Duel ve kterém oběma týmům šlo o záchranu v soutěži lépe zvládl náš soupeř. I přes naší dobrou obranu se v prvním poločase ujal vedení a to udržel až do přestávky. V druhém poločase naše snaha o vyrovnání gradovala, ale vytoužené branky se ne a ne dočkat. Soupeř pak využil naší chybné rozehrávky a po následném penaltovém faulu odskočil na 2:0. V závěru snížil Krejza a při power-play jsme nadvakrát nedokázali dotlačit míč do odkryté branky.

Branka: Krejza

Sestava: Starý - Novotný, Laštovka, Urban, Fikejz L., Krejza - Konárek, Kratochvíl D., Gajdošík, Hroděj

Metaxa Jenišovice - FK Peliny Choceň "B"   2:2 (1:0)

Druhé utkání byla stejně vyrovnané jako to první. Soupeř se dostal do vedení a tím odstartoval naši snahu o vyrovnání. I přes několik vyložených šancí nám znovu nebylo souzeno rozvlnit síť. V druhém poločase jsme se už branek dočkali. Nejdříve Konárek sám na brankáře nezaváhal a pak Krejza vypích míč bránícímu hráči do branky. Další šance jsme i díky vynikajícímu výkonu brankáře soupeře vstřelit nedokázali a bohužel inkasovali na konečných 2:2. V konečném zúčtování by nám ovšem tento bod měl přinést jistotu záchrany.

Branka: Krejza, Konárek

Sestava: Starý - Novotný, Kulhánek, Urban, Fikejz L., Krejza - Konárek, Kratochvíl D., Gajdošík, Hroděj