Jdi na obsah Jdi na menu

9. turnaj Kraj. přebor - doma těsně bez bodu

1. 2. 2016

V domácím turnaji jsme i přes dobré výkony, kdy nám chybělo jen větší střelecké štěstí se bohužel na body dosáhnout nepodařilo.

FK Peliny Choceň "B" - DTJ Juventus Hlinsko 1:3 (0:0)

Vyrovnané utkání s papírovým favoritech naši chlapci zvádali 30min na jedničku.

Dostali jsme se do vedení po pěkné přihrávce od Hroděje přehodil brankáře Novák. Další branku jsme přes dobré šance vstřelit nedokázali. Soupeř pak využil našeho zaváhání a třemi brankami během dvou minut dokonale otočil skóre. V závěru už si vítězství pohlídal.

Branka: Novák

Sestava: Hanus - Novák, Zachař, Kysilko, Kroupa - Kulhánek, Hroděj, Houžvička, Rozlívka

FK Peliny Choceň "B" - Benfika Hlinsko 1:3 (0:0)

Druhé utkání mělo podobný scénář. Do 30minuty byl stav nerozhodný 1:1, kdy se za nás trefil Rozlívka a vypadalo to na remízový zápas. Ovšem opakovaně soupeř dvěma slepenými brankami odskočil na 1:3 a to si v závěru pohlídal.

Branka: Rozlívka