Jdi na obsah Jdi na menu

B mužstvo - Dobrý vstup do sezóny

17. 11. 2014

V tomto turnaji se poprvé v našem dresu představili dvě posily. Brankář David Starý bývalí hráč Paliv, který přichází z Torfu Pardubice a útočník Michal Rozlívka z Gillotiny Choceň.

FK Peliny Choceň "B" - FS Sádek  2:9  (1:5)

Branky: Novotný, Kratochvíl D.

Sestava: Starý - Novotný, Kulhánek, Krejza, Kratochvíl Pav. - Gajdošík, Kratochvíl P., Kratochvíl D., Fikejz D.

Vstup do turnaje proti nováčkovi, který ovšem hrával sálový fotbal a tento rok přešel do futsalu. Byla to tedy pro nás velká neznámá a po chvilce jsme poznali, že to bude těžká zkouška. Naše sestva se také slepovala na poslední chvíli a bylo to znát. Soupeř trestal naše ztráty míče pohodlně navyšoval náskok. Podařilo se nám pouze korigoval výstavní rano Honzíka Novotného do šibenice. V závěru ještě po útoku bratší Kratochvílů zakončoval David do odkryté branky. Soupeř byl nad naše síly a zaslouženě vyhrál.

FK Peliny Choceň "B" - Butterflly Litomyšl  5:0  kontumace

Již před turnajem bylo jasné, že tým Litomyšle nedorazí a tak jsme si připsali první body nad silným soupeřem :-)

FK Peliny Choceň "B" - Rio Žamberk  8:4  (4:1)

Branky: Gajdošík 2, Rozlívka 2, Urban, Laštovka, Kratochvíl D., Starý

Sestava: Starý - Novotný, Kulhánek, Laštovka, Urban - Gajdošík, Kratochvíl P., Kratochvíl D., Rozlívka

Do tohoto utkání jsme trochu obměnili sestavu a bylo to na herním projevu znát. Od první minuty byli naše akce nebezpečné a brankář soupeře musel být ve střehu. Brankové hody otevřel při svém prvním střídání v dresu Pelin Michal Rozlívka, když na zadní tyči pohotově uklidil nastřelený míč. Zkušený soupeř se snažil držet míč, ale dobrou defenzívou jsme ho nepouštěli k vážnějším šancím a co prošlo, tak spolehlivě pochytal David Starý. Další naši branku vstřelil Urban, když svým důrazem dotlačil míč za čáru. Soupeř poté po obléhání naší branky snížil, ale rychlou odpověď měl nachystanou Luboš Laštovka. Nejdříve sám po souhře napálil míč do sítě a pak připravil šanci pro Gajdošíka, který uklidil míč do šibenice. Poločasové skóre se tedy zastavilo na stavu 4:1. Hned po vstupu do druhé půle vedení navýšil David Kratochvíl po rychlém uvolnění přes beka a střele pod břevno. Tento stav nás lehce ukolébal a nejprve po nedorozumnění a pak po nezachycení náběhu snížil na 5:3. Pak jsme zase převzali otěže my a Rozlívka po přihrávce Kratochvíla D. zvýšil. Další branku přidal důrazný Gajdošík, když přetlačil brankáře i s obráncem 7:3. Za tohoto stavu soupeř zkusil hrát power-play, ale hned první střelu David Starý chytil a následně přes celé hřiště navýšil náš náskok. Rio v závěru korigovalo a uzavřelo konečný stav 8:4.