Jdi na obsah Jdi na menu

2. turnaj Divize - doma pouze bod

23. 11. 2016

20. 11. 2016 Choceň

V dalším domácím turnaji nás čekali mužstva z Hlinska. Díky řadě omluvenek dostal příležitost i benjamínek Honzík Zachař.

FK Peliny Choceň – Forza Hlinsko 2:5 (2:1)

Do utkání jsme vstoupili aktivně, dostávali se do dobrých příležitostí a zaslouženě se ujali vedení. Zachař prostrčil na Radu, který byl faulován a z nařízeného pokutového kopu se nemýlil Synek. Druhou branku přidal Zachař po rychle rozehraném rohu Synkem. Pozorně jsme bránili a vytvářeli si další šance. Po brance volala hlavně kombinace Synka s Gerčákem, ale brankář bravurně zasáhl. Ani další šance jsme neproměnili a přišel trest. Synek na půlce ztratil míč a soupeř ze samostatného úniku snížil. To byla pro nás před poločasem těžká rána. Soupeř vycítil naději a po změně stran nám zasadil další údery. Využil naší nekoncentrovanosti při dostupování hráčů a dokázal otočit stav až na 2:4. Naše šance na bodový zisk zhasla, když soupeř v naší power-play ještě své vedení navýšil.

Branky: Synek, Zachař

Sestava: Moláček – Baborák, Gerčák J., Rada, Krejza – Synek, Houžvička, Zachař

FK Peliny Choceň – DTJ Juventus Hlinsko 3:3 (1:1)

V druhém utkání byla hra vyrovnané. Oba mužstva se soustředila na dobrou defenzívu. První branka padla do naší sítě, ale rychlou odpověď zařídil Gerčák. První půle skončila tedy nerozhodně. Po změně stran se soupeři znovu povedlo jít do vedení, ale nás povedlo vždy reagovat. Vyrovnání po Krejzově přihrávce zařídil znovu Gerčák. Poprvé v utkání jsme šli do vedení, když obrana soupeře zapomněla Synka s Gerčákem a bylo to 3:2. Na výhru jsme bohužel nedosáhli, protože soupeř z brejkové situace vyrovnal. V závěru jsme měli ještě dobré příležitosti, ale ty pochytal brankář soupeře.

Branky: Gerčák 3