3. turnaj CHOML - vítězná série pokračuje

28. 11. 2016

BARbaři Vysoké Mýto - Peliny Choceň  2 : 3 (2 : 1)

Branky: Hroděj Dan, Matoušek Pavel, Bálek Martin

Sestava: Moláček - Kulhánek, Fikejz, Matoušek, Zachař - Hroděj, Škraňka Jakub, Bálek, Houžvička

Soupeř se od prvních minut soustředil na obranu a čekal na brejkové situace. Kombinovali jsme, ale na pozornou obranu jsme se těžko propracovávali. Do vedení nás dostal paradoxně z brejku Pavel Matoušek, ale soupeř dvěma přesnými zásahy do poločasu skóre otočil. V druhé půli jsme zaslouženě vývoj utkání otočili. Zásluhu na tom měla hlavně dvojice Bálek, Hroděj, kteří povedenými kombinacemi zvrátili skóre na naši stranu.

FK Řetůvka - Peliny Choceň  3 : 10 (0 : 3)

Branky: Hroděj Dan 3, Škraňka Jakub 2, Kulhánek Marcel 2, Matoušek Pavel, Synek David, Bálek Martin

Sestava: Moláček - Kulhánek, Fikejz, Matoušek, Houžvička - Hroděj, Škraňka Jakub, Bálek, Synek

Druhé utkání proti týmu, který poslední dva ročníky soutěži dominoval jsme začali znovu velmi dobře. Byli jsme pozorní v obraně a vytvářeli si brankové příležitosti. Poločas jsme po brankách Hroděje, Synka a Matouška vyhráli 3:0. Po změně stran jsme náskok navýšili už na 5:0 a soupeř po oddychovém čase přešel do power-play. Z ní se jim dařilo lehce korigovat výsledek, ale my měli vždy odpověď a nasázeli tedy obhájci prvenství nakonec i potupnou 10ku.