1. Turnaj - Na úvod plný počet bodů !

27. 11. 2019

23. 11. 2019 Choceň

FK Peliny Choceň - Orel Kameničky 4:0 (3:0)

V prvním utkání sezóny jsme přivítali tradičního soupeře. Od prvních minut jsme šli za vítězstvím a vytvářeli si zajímavé příležitosti. Skóre otevřel Kaplan střelou, která se od břevna odrazila na zem, ale rozhodčí přesvědčivě ukázal na středový puntík. V další brance měl znovu prsty náš útočník Kaplan, když potáhl míč a přesně přihrál před branku Gerčákovi. Soupeř se díky naší dobré obraně zmohl jen na střely z větší vzdálenosti, které brankář Moláček bezpečně kryl. Do poločasu ještě Kaplan na půlce vybojoval míč a v úniku prostřelil brankáře. Další branky i přes dvě nastřelené tyče nepadli. Druhá půle byla z naší strany opatrnější. Kontrolovali jsme míč a hlídali si bezpečný náskok. Soupeř se dostal k šancím ke snížení, ale samostatný nájezd Moláček kryl a při střele do tyče u nás stálo štěstí. Poslední slovo jsme měli znovu my, když Kaplan vyzval ke skórování Rozlívku.

Branky: Kaplan 2, Gerčák, Rozlívka

Sestava: Moláček – Gerčák, Baborák, Zachař, Krejza – Kaplan, Synek, Unzeitig, Houžvička, Rozlívka

FK Peliny Choceň – Zanzibar Lanškroun 4:1 (2:0)

V druhém utkání s nováčkem jsme se dostali znovu poměrně brzy do vedení. Gerčáka nejprve vychytal famózně brankář, ale o malou chvíli Kaplan znovu připravil šanci, kde se náš obránce už nemýlil. Druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat. Krejza si vyměnil míč s Houžvičkou a umístěnou střelou zvýšil na rozdíl dvou branek. Tak skončil i první poločas. Zkraje druhého se nám na středu nepodařilo zabrzdit brejk soupeře a ten tedy snížil. První inkasovaná branka v sezóně na nás nenechala stopy a po faulu na Krejzu nám z trestného kopu vrátil dvou brankový náskok Baborák. Poctivou obranou jsme soupeře nepouštěli k ohrožení naší branky. Když Krejza po spolupráci s Kaplanem zvýšil na 4:1, soupeř postupně odpadl a my tak dovedli utkání do vítězného konce.

Branky: Krejza 2, Gerčák, Baborák