1. turnaj KP - ze Skutče plný počet

22. 11. 2021

Pro letošní ročník futsalové sezóny budeme startovat v Krajském přeboru Pardubicka. Divize se rozhodla jít cestou jednozápasů a to pro nás není z časového a finančního hlediska akceptovatelné.

Loňský ročník se pro nepříznivou epidemiologickou situaci vůbec neuskutečnil. Letos se podařilo soutěž zahájit, ale jak dál bude probíhat je ve hvězdách.

V sobotu 20. listopadu jem zajížděli k prvním utkáním do Skutče.

Pašáci Jenišovice - FK Peliny Choceň 5:8 (0:4)

Hned v prvním střídání Synek krásnou diagonální přihrávkou vybídl Unzeitiga, který otevřel skóre. Soupeř nastoupil v bráně bez čistokrevného brankáře a po zisku míče se snažil držet na naší polovině. Naše defenzíva pracovala skvěla a po zisku míče jsme do prázdné branky přidávali další branky. Těsně před koncem poločasu zvýšil Novák už na čtyřbrankový rozdíl.

V druhé půli se nám dařilo přidávat branky a skóre postupně navyšovali. Po sedmé brance v síti soupeře jsme lehce polevili a soupeř několika střelami výsledek korigoval.

Branky: Synek 2, Kubíček 2, Krejza, Gronych, Unzeitig, Novák

Sestava: Moláček – Baborák, Novák, Krejza, Kubíček  – Synek, Unzeitig, Rozlívka, Gronych

FK Peliny Choceň - DTJ Juventus Hlinsko 5:1 (2:1)

V druhém utkání nás čekal známý soupeř z divizních sezón. První poločas jsme vyhráli o jednu branku, kdy se trefil Gronych a Baborák. Soupeř z brejkové situace snížil a udržel se ve hře. V druhé půli jsme ovšem zkušeně drželi míč a postupně zvyšovali náskok. Po slepených brankách Rozlívky a Nováka odpor soupeře opadl a zápas se jen dohrával. Konečnou podobu výsledku dal Unzeitig.

Branky: Gronych, Unzeitig, Novák, Rolívka, Baborák