Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. turnaj "B" v kraji - výsledky

16. 11. 2013

 Naše "B" zajíždělo v neděli 17.11. ke svému premiérovému turnaji v krajské soutěži do Vysokého Mýta, kde změřilo síli s TORPEDEM Vysoké Mýto od 8:50 a s BECHEROVKOU Přívrat od 10:40.

Torpédo Vysoké Mýto - Peliny Choceň  B            7:2 (5:1)

 Na první utkáni sezony jsem nastoupily proti letitému účastníkovy krajské soutěže. Byl favoritem a to i potvrdil. Po našich chybách které téměř 100% využíval zasluženě vyhrál. 

Branky: KOPŘIVA Adam, KRATOCHVÍL David

Sestava: MRKLAS Ladislav - FIKEJZ Lukáš, URBAN Kamil, KULHÁNEK Marcel, NOVOTNÝ Jan - KOPŘIVA Adam, KRATOCHVÍL Petr ml., ZACHAŘ Filip, KRATOCHVÍL David, KRATOCHVÍL Pavel

Becherovka Přívrat - Peliny Choceň B      5:2 (3:1) 

V druhém utkání jsme se chtěli vyvarovat chyb a hrát zezadu, což ale nebylo opět dodrženo. Po chybách ve 4 a 5 minutě jsem prohrávali 2:0. Utkání bylo i poměrně vyrovnané, ale nedokázali jsme proměnit gólové přiležitosti po celé utkání. Zlomové bylo nevyužití přesilovky 4:3 po vyloučení brankáře Becherovky za úmyslnou hru rukou mimo vápno. 

Branky: KRATOCHVÍL Petr ml., KRATOCHVÍL David

Sestava: MRKLAS Ladislav - FIKEJZ Lukáš, URBAN Kamil, KULHÁNEK Marcel, KRATOCHVÍL Pavel - KOPŘIVA Adam, KRATOCHVÍL Petr ml., ZACHAŘ Filip, KRATOCHVÍL David