Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. turnaj A mužstva - z HK 3 body

24. 11. 2014

Mados HT Hradec Králové "B" - FK Peliny Choceň  5:4 (2:2)

Utkání s béčkem bývalého Salamandru bývají vždy kvalitní a to se potvrdilo i tentokrát. Hned v úvodu se Dostál J. uvolnil na pravé straně a svůj únik zakončil střelou mezi nohy brankáře. Soupeř doplněn o hráče A týmu nachystal rychlou odpověď a střelou pod břevno vyrovnal. Nám se podařilo jít znovu do vedení, když Krejza získal míč a přihrál Zavřelovi, který se sám před brankařem nemýlil. Pokračoval oboustranně aktivní futsal a hra se přelévala ze strany na stranu. Do poločasu ještě soupeř dokázal z přečíslení vyrovnat.

Po změně stran a šancích na obou stranách se po dlouhém výhozu Lukese trefil Unzeitig a šli jsme zase do vedení. Pak ovšem přišel kolaps během, kterého jsme inkasovali tři laciné branky a to nás stálo zápas. Soupeř tedy otočil stav na 5:3. V závěrečné power-play jsme měli několik šancí, ale ujala se až ta poslední. 15 vteřin před koncem po přihrávce Zavřela uzavřel skóre zápasu Synek.

Branky: Dostál J., Zavřel, Unzeitig, Synek

Sestava: Lukes - Baborák, Dostál J., Krejza, Dostál D. - Synek, Unzeitig, Zavřel, Rada

 

Hespro Hradec Králové – FK Peliny Choceň 2:4 (1:2)

V druhém utkání jsme se znovu dostali do vedení Zavřelem, ale jako v prvním zápase jsme ho dlouho neudrželi. Soupeř spoléhající na svoje individuality chvílemi zatápěl naší obraně, ale nám se podařilo zasadit těžký úder. Po pěkné kombinaci Dostál J. přehazoval brankáře a míč směřující do sítě domácí obránce rukou zastavil. Nemohlo následovat nic jiného než červená karta a penalta, kterou Synek bezpečně proměnil. Poločasové vedení jsme uhájili a do druhého šli s těsným náskokem. Soupeř toužící po vedení zvyšoval svoje úsilí, ale nám se dařilo zodpovědně bránit. Vyrovnání přišlo až po nenápadné situaci, kdy jsme v rohu získali míč, ale soupeř ho pomocí polofaulu získal a přihrávku před branku jsme si srazili do sítě. Po vyrovnání se hra vyrovnala a na obou stranách byli k vidění šance. Rozhodující branka padla do sítě soupeře. Dostál D. potáhl míč do střelecké pozice, napálil břevno a od země odražený míč doputoval k Zavřelovi a po jeho lobu před branku donesl míč za čáru Unzeitig. Utkání se chýlilo ke svému konci a soupeř zkusil hru bez brankáře, kterou po chvilce potrestal znovu Unzeitig střelou do prázdné branky.      

Branky: Unzeitig 2, Synek, Zavřel

Sestava: Lukes – Baborák, Dostál J., Krejza, Dostál D. – Synek, Unzeitig, Zavřel, Rada