Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. turnaj A mužstva - vítězná série pokračuje

20. 12. 2014

V tomto kole jsme nastoupili pouze k jednomu utkání, protože Pribina Hesov se k turnaji nedostavila. Prodloužili jsme sérii výher už na sedm zápasů a zajistili si tam průběžné druhé místo v polovině soutěže.

 

FK Peliny Choceň – S.U.D. Světlá nad Sázavou 5:3 (2:1)

Do utkání jsme vstoupili aktivně, drželi míč a hledali skulinky v obraně soupeře. V dvou velkých šancích se ocitl Rada, ale nastřelil pouze tyč. Soupeř čekal na naše chyby a vyrážel do protiútoků. Z jedné takové situace se dostal do vedení po naší ztrátě na polovině hřiště. Neustoupili jsme od naší hry a soupeře kombinačně přehrávali. O vyrovnání se postarala dvojice Synek, Baborák a druhý jmenovaný prostřelil brankáře. Ještě do poločasu jsme šli do vedení, když se Rada prosmýkl po lajně a přihrál před branku Zavřelovi, který se nemýlil.

Hned v úvodu toho druhého naše čtyřka rozebrala obranu soupeře a po pěkné kombinaci míč díky Radově zakončení skončil v síti. Hlídali jsme pohodlný náskok, ale v obraně museli být pozorní, protože soupeř se začal míče tlačit do útoku. Dobré zákroky si připsal Lukes a držel náš dvoubrankový náskok. V soupeřově obraně vznikalo více prostoru a toho naši střelci dokázali využít. Nejprve Zavřel uvolněním na střed a tvrdou ranou zvýšil, po něm Synek překonal dva obránce a přehodil padajícího brankáře. Snaha soupeře po těchto brankách opadla a utkání se dohrávalo. Dvě minuty před koncem soupeř rychle rozehrál roh do naší nepřipravené obrany a míč skončil po střele v naší šibenici. Už v poslední minutě přišla jedna korekce skóre, ale to už nic nezměnilo na naší zasloužené výhře.   

Branky: Zavřel 2, Baborák, Rada, Synek

Sestava: Lukes – Baborák, Zachař, Krejza, Novotný – Synek, Unzeitig, Rada, Zavřel

 

FK Peliny Choceň – Pribina Hesov 5:0 kontumačně

K druhému utkání soupeř nedorazil proto jsme si bez boje připsali 3 body.