Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. turnaj Divize - ze Skutče bez bodu

10. 1. 2017

Příprava na první turnaj v Novém roce se nevyvíjela dobře.  Museli jsme si poradit s mnoha omluvenkami a tak jsme odjeli se 7 hráči do pole.

 

DTJ Juventus Hlinsko - FK Peliny Choceň 4:1 (0:0)

V první půli důležitého utkání s Juventusem branka nepadla. Obě mužstva se snažila poctivě bránit a šancí se tak moc nerodilo. Do druhé půle jsme lépe vstoupili my. Unzeitig nejprve nedokázal dorazit míč do sítě po Synkově přihrávce, ale o malý moment později si vše vynahradil a jeho nástřel po rychlém protiútoku si obránce srazil do vlastní sítě. Dařilo se nám vypracovávat si další šance, ale v koncovce jsme nebyli dostatečně důrazní. Tak si slovo vzal soupeř a z ničeho nic skrytou ranou pod břevno vyrovnal. O malou chvíli později po nástřelu před branku a následné teči strhl vedení na svou stranu. Naše šance nadále končili na brankáři soupeře, který držel jejich naděje. Sami před brankářem neuspěli Krejza ani Synek. Soupeř přestál naše příležitosti a sám vykročil k výhře. Nechali jsme příliš mnoho prostoru před naším vápnem a po přesné střele se Moláček natahoval marně. V závěrečné power-play jsme svoji šanci nevyužili a nakonec ještě jednu branku inkasovali.

 

Branka: Unzeitig

Sestava: Moláček – Klapal, Rada, Krejza – Synek, Unzeitig, Gerčák, Zachař

 

Forza Hlinsko - FK Peliny Choceň 2:1 (0:1)

Znovu nesmírně vyrovnané utkání. Nám se povedlo jít do vedení pěknou akcí Gerčáka se zakončujícím Klapalem. Další změnu stavu už oba brankáři nepřipustili. Druhá půle byla ve znamení zvýšené aktivity soupeře. Naše unavená sestava v některých momentech nestíhala. Šance byli na obou stranách, ale nám už nebylo přáno. Synek trefil tyč a po následné dorážce hlavou trefil pro změnu druhou tyč. Naše síly ubývali, brankář Moláček dělal co mohl, ale zbytečnými chybami jsme nakonec o body přišli. Vyrovnání předcházela ztráta a následný brejk do otevřené obrany, který soupeř se štěstím proměnil. A rozhodující situace přišla po zaváhání Krejzy, kdy ho soupeř nedovoleně atakoval, což rozhodčí nechal bez povšimnutí a bohužel pro nás brejk zakončil vítěznou trefou.

 

Branka: Klapal

Sestava: Moláček – Klapal, Rada, Krejza – Synek, Unzeitig, Gerčák, Zachař