7. turnaj Divize - opět bez bodu

18. 1. 2017

15. 1. 2017 Heřmanův Městec

Zvoneček Stojice - FK Peliny Choceň 6:1 (3:1)

Do utkání jsme vstoupili dobře a měli více šancí. Soupeř spoléhal hlavně na dlouhé výhozy nebo nákopy na svého robusního pivota. Naše šance končili na brankáři a když i ten už byl překonán, tak dvakrát zakročili obránci na brankové čáře. Soupeře jsme sami posadili na koně a po naší ztrátě na polovině hřiště z brejku skóroval. Poměrně brzy se nám konečně podařilo vstřelit branku Krejzou. Nerozhodný výsledek jsme si užili jen krátce a po dlouhém výhozu přišel faul, penalta a prohrávali jsme 2:1. V posledních vteřinách první půle jsme ještě jednou inkasovali z trestného kopu

3:1. Druhý poločas jsme se znovu snažili překonat obranu domácích, ale v šancích jsme nebyli efektivní. Soupeř spoléhající na důraznou hru a jednoduchý přechod do útoku a v závěru postupně navyšoval skóre.

Branka: Krejza

Sestava: Moláček – Klapal, Baborák, Dostál, Krejza – Synek, Unzeitig, Gerčák, Zavřel

Nebelvír Chrudim - FK Peliny Choceň 3:2 (3:2)

Naše situace začíná být vážná a proto jsme se snažili zkoncentrovat na druhé utkání. Znovu jsme začali dobře a Krejza po spolupráci se Synkem nás poslal do vedení. Soupeřovi akce končili na obraně nebo brankáři Moláčkovi. V letošní sezóně se na nás prozatím lepí smůla a pořádný kus jsme si vybrali i tentokrát. Dvě branky soupeře jsme si vstřelili sami do vlastní branky. Synek pak natáhl z dálky a bylo srovnáno. Poločas jsme stejně prohráli, když soupeř využil zmatků v naší obraně. Druhý poločas jsme útočili do pozorné obrany soupeře, ale bez brankového vyjádření. Těsně před koncem jsme měli vyloženou šanci na vyrovnání, ale ani odkrytou branku jsme nedokázali trefit.

Branka: Krejza, Synek