Jdi na obsah Jdi na menu
 


8. turnaj Divize - důležité body z HK

25. 1. 2017

22. 1. 2017 Předměřice

Mistrovská kocovina je už snad minulostí. Turnaj v Předměřicích, který odehrála parta 7 statečných plus brankář Lukes se povedl, získali jsme potřebných 6 bodů i sebevědomí do dalších kol.

 

BFK Ledvinka Hradec Králové – FK Peliny Choceň 4:5 (2:1)

První poločas utkání příliš nenasvědčoval, že jsme si přijeli pro body. Zvlášť, když se soupeř dvěma lacinými brankami dostal do vedení.

Před poločasem ovšem po přihrávce Rady a přesné střele Klapala bylo sníženo. Zkraje druhého poločasu si soupeř vzal znovu dvoubrankový náskok střelou, která se odrazila od tyče do branky. Pak ovšem zaúřadovala dvojice Klapal, Synek a dvěma povedenými akcemi se postarali o vyrovnání. Střelecky disponovaný Synek vstřelil i vedoucí branku, po rychlém útoku a Verově přesné přihrávce. Soupeř byl viditelně otřesen našimi zásahy a snažil se plynule přejít na power-play. Ovšem v rozehrávce chybu, kterou využil Rada k samostatnému úniku, který zakončil přesně. V závěru nás soupeř při power-play zatlačil, ale vytěžil z toho pouze snížení půl minuty před koncem. Dobrým výkonem a hlavně bojovností jsme zlomili nepříznivou bilanci a Novém roce si připsali první body.

 

Branky: Synek 3, Klapal, Rada

Sestava: Lukes – Klapal, Baborák, Rada, Krejza – Synek, Unzeitig, Vera

 

 

FC Hespro Hradec Králové - FK Peliny Choceň 1:12 (0:5)

Soupeř stejně jako na naši palubovce nastoupil pouze s pěti hráči do pole a na jejich projevu to bylo znát. Od prvních minut jsme drželi otěže zápasu pevně v rukách a převahu vyjadřovali i střelecky. Hlavně Synek si přenesl pohodu z minulého utkání a v úvodu se připomněl dvěma rychlými brankami. Poté ještě po Baborákově diagonální přihrávce vyzval ke skórování Veru. Vedení o tři branky nás na malý moment ukolébalo a soupeř pronikal do naší otevřené obrany. Šance jsme přečkali a do poločasu ještě dvěma brankami odskočili. Druhý poločas se již dohrával v naší režii. Unavený soupeř se nestíhal vracet do obrany a nabízel nám tak nespočet přečíslení. Postupně jsme navyšovali skóre utkání, které se nakonec zastavilo na čísle 12.    

 

Branky: Synek 3, Rada 2, Vera 2, Krejza 2, Baborák 2, Unzeitig

Sestava: Lukes – Klapal, Baborák, Rada, Krejza – Synek, Unzeitig, Vera