Jdi na obsah Jdi na menu
 


8. turnaj - z Třebše 6 bodů

5. 2. 2019

 

2. 2. 2019 Třebeš

 

SK FOSP Řešetova Lhota  - FK Peliny Choceň 1:3 (0:2)

Na důležitý turnaj jsme odjeli znovu ve velmi obměněné sestavě. V brance se poprvé objevil Ondra Hanus a v útoku Dan Hroděj.

První poločas se nám dařilo využívat větší prostor hřiště a vytvářet si zajímavé šance. V některých případech jsme akce překombinovali a pak nedokázali dotlačit míč do sítě. Ovšem jedna povedená akce nás dostala do vedení. Kaplan diagonální přihrávkou našel Radu a ten se nemýlil. Druhou branku přidal Synek. Po faulu na Hroděje jsme zahrávali standardní situaci, kterou Baborák rozehrál přesně na našeho střelce.

Po změně stran byla cítit zvýšená aktivita soupeře. Tomu se po rohovém kopu podařilo snížit. Blížící závěr sliboval dramatickou koncovku. Nám se nepodařilo odskočit, i když jsme měli dva samostatné úniky a další nadějné šance. Soupeř začal hrát power-play a v ní nás podržel brankář Hanus. Definitivní uklidnění zajistil svým druhým gúlem po souhře s Kaplanem Synek.

 

Branky: Synek 2, Rada

Sestava: Hanus – Baborák, Novák, Krejza, Rada – Synek, Kaplan, Unzeitig, Hroděj

 

BFK Orel Hradec Králové - FK Peliny Choceň 2:3 (1:2)

Následující utkání začalo v poklidném tempu. Oba týmy ztratili hodně sil v předchozím duelu. Míč byl převážně na našich futsalkách, ale gólové vyjádření to nepřineslo. Soupeř se tak z brejkové situace dostal do vedení. Naše hra byla velmi rozvážná, ale postupnou kombinací jsme začali vytvářet šance. Vyrovnání zařídil Kaplan po kombinaci se Synkem a Baborákem. Druhá naše branka na sebe nenechala dlouho čekat. Kaplan z pozice pivota přiklepl Synkovi a za jeho pumelicí se brankář jen ohlédl.

V poločase nám odjeli dva významní hráči (Kaplan a Rada) a museli jsme tedy utkání dohrát ve zbývajícím počtu. Dařilo se nám hrát dobře do obrany a nepouštět soupeře na dostřel. Lehké uklidnění přinesla akce po rohovém kopu. Synek přesně našel v náběhu Krejzu, který zvýšil naše vedení.

Další branku jsme už nepřidali a museli tedy odolávat závěrečnému tlaku soupeře. Tomu se při hře bez brankáře povedlo snížit, ale to bylo z jeho strany vše. Zvládli jsme tedy i druhý zápas a připsali si tak na konto plný počet bodů.

 

Branky: Synek, Kaplan, Krejza

Sestava: Hanus – Baborák, Novák, Krejza, Rada – Synek, Kaplan, Unzeitig, Hroděj