Jdi na obsah Jdi na menu
 


10. Turnaj - Titul je doma !!!

8. 2. 2020

8. 2. 2020 Skuteč

Poslední turnaj, který měl rozhodnout o celkovém prvenství.

Měli jsme vše ve svých rukou a při dvou výhrách se nemuseli ohlížet na soupeře.

 

DTJ Juventus Hlinsko - FK Peliny Choceň 0:2 (0:2)

Začátek utkání byl opatrný oba týmy spíše vyčkávali. První šance otevřít skóre jsme měli my, ale všechny nadějné střely létali nad branku soupeře. Správně nastavená mířidla měl až Krejza, kterého střelu brankář neudržel a míč mu zapadl do sítě. Soupeř podnikal protiútoky, ze kterých si vytvářel nějaké příležitosti. Velkou šanci na vyrovnání zmařil soupeři výborným zákrokem brankář Hanus a přišla odpověď. Synek si počkal na rozehrání rohu Jirsákem, rychlým náběhem se zbavil obránců a zavěsil. Tento stav vydržel i do konce poločasu.

V druhé půli jsme si zkušeně hlídali výsledek. Soupeř nás občas dokázal dostat pod mírný tlak, ale spíše byl míč na našich futsalkách. Výsledek jsme mohli ještě několikrát navýšit, ale zradila nás vždy finální fáze. Tam jsme v některých případech volili špatná řešení. Soupeř tedy cítil šanci až do samého závěru, ale k větší šanci jsme ho nepustili.  

 

 

Branky: Krejza, Synek

Sestava: Hanus – Baborák, Krejza, Jirsák – Synek, Kaplan, Houžvička, Unzeitig

 

Forza Hlinsko – FK Peliny Choceň 1:4 (1:3)

I druhé utkání jsme celkem kontrolovali. První branku vstřelil Baborák po úniku společně s Kaplanem a Jirsákem. Forza občas zahrozila, ale k větším šancím jsme je nepouštěli. Šance se rodili hlavně před brankou Forzy. Další naši branku přidal po nástřelu Houžvičky pohotový Jirsák. Byli jsme na koni a vytvářeli si další šance. Bohužel jsme snad v rozmezí dvou minut trefili 3 tyčky. Další komplikace přišla, když soupeř z nenápadné akce snížil. Těsné před poločas ovšem Synek vybídl Krejzu a ten nám vrátil dvoubrankový náskok a dodal více klidu do druhé půle.

V té už soupeř neměl síly z utkáním něco provést, a tak už byla jen otázka kolik branek vstřelíme. Hráli jsme trpělivě a snažili se držet míč v kombinaci. I přes několik dalších šancí se nám podařilo skórovat jen jednou. Jirsák nabídl míč Krejzovi a ten zakončil přesně k tyči.

V závěru už nebylo pochyb o našem vítězství.

 

Branky: Krejza 2, Baborák, Jirsák

Sestava: Hanus – Baborák, Krejza, Jirsák – Synek, Kaplan, Houžvička, Unzeitig

 

Podařilo se nám tedy něco, co by na začátku sezóny asi nikdo neočekával. S konečným ziskem 45 bodů jsme ovládli DIVIZI D !!