Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. Turnaj - Z venku zisk 4 bodů

3. 12. 2019

1. 12. 2019 Předměřice

 

BFK Orel Hradec Králové - FK Peliny Choceň 2:2 (1:0)

V dalším kole soutěže jsme se utkali s nevyzpytatelným soupeřem z HK. Utkání bylo velmi vyrovnané. Obrany obou týmů byli pozorné a nepouštěli protivníka do větších šancí. Soupeř v prvním poločase využil jednoho zaváhání v naší obraně a získal vedení. Druhá půle byla znovu velmi vyrovnaná s několika nadějnými střelami na obou stranách. Nám se podařilo vyrovnat Krejzou, ale následně jsme zase inkasovali po menším nedorozumění při bránění standartní situace. Museli jsme tedy dotahovat jednobrankový náskok soupeře a čas se nám krátil. Šance jsme si vytvářeli, ale střely končili buď u brankáře, nebo jako po Krejzově střele na tyči. V závěru se nám osvědčila hra bez brankáře a dočkali jsme se zaslouženého vyrovnání. Synek s Kaplanem byli důrazní a získali míč, který Kaplan s přehledem uklidil do branky. Utkání tedy skončilo zaslouženou remízou.

 

Branky: Krejza, Kaplan

Sestava: Moláček – Baborák, Houžvička, Krejza – Kaplan, Synek, Unzeitig, Škraňka

 

Legia Hradec Králové - FK Peliny Choceň 0:2 (0:0)

Druhé utkání s nováčkem soutěže bylo v prvním minutách o poznávání soupeře. Který nebyl špatný na míči, ale jeho kombinace nikam nevedli. Postupem času jsme začínali získávat převahu my a z toho plynuli šance. Bohužel přes několik velmi dobrých šancí jsme branku první poločas nevstřelili. Soupeře jsme tedy svojí střeleckou impotencí nechali ve hře. A mohlo být i hůře, kdyby Moláček nevychytal samostatný nájezd po našem rohu.

Druhá půle byla ve stejné režii. Bylo jen otázkou času, kdy se nám některé ze šancí ujme. Nakonec to do ruky musela vzít osvědčená dvojice. Unzeitig se u branky obtočil kolem obránce a připravil pozici pro Synka, který ještě udělal kličku obránci a zasunul míč do branky. Důležitou pojistku přidal poté Kaplan. V závěru jsme si výhru pohlídali a nedali soupeři šanci k zdramatizování výsledku.

 

Branky: Synek, Kaplan

Sestava: Moláček – Baborák, Houžvička, Krejza – Kaplan, Synek, Unzeitig, Škraňka