Jdi na obsah Jdi na menu
 


9. Turnaj - Vyrovnaný turnaj TOP3

4. 2. 2020

2. 2. 2020 Choceň

Divizní soutěž vrcholí. V předposledním turnaji jsme hostili týmy, které byli za námi se ztrátou 3 bodů na 2. resp. 3 místě.

 

FK Peliny Choceň - Zvoneček Stojice 3:4 (1:1)

Začátek utkání byl opatrný a oba týmy pracovali dobře do defenzívy. První branka padla do sítě soupeře. Po rychlém útoku si Gerčák zasekl míč a prostřelil brankáře. Utkání se rozjelo a bylo vidět několik zajímavých momentů na obou stranách. Na vyložené šance jsme lehce vedli, ale dva samostatné úniky Kaplana a Zachaře bohužel brankou neskončili. Jak už to bývá, tak přišel těsně před sirénou trest. Nenápadně vypadající útok, podcenění situace u lajny a bylo vyrovnáno.

Branka s námi lehce zamávala a v druhé poločase jsme znovu inkasovali. Soupeř využíval svého střelce na pozice pivota, který nám působil značné problémy. V polovině druhého poločasu se nám ho znovu nepodařilo ubránit a soupeř šel do vedení. To rychle smazal individuální akcí Gerčák. Nerozhodný stav dlouho nevydržel a Zvoneček po střele do šibenice znovu vedl. To ještě za malou chvíli navýšil po nešťastném zásahu Synka, od kterého se míč odrazil do naší sítě. V závěru utkání jsme všechny síly vrhli do útoku. Kaplanovi se podařilo snížit a ještě zbývalo dost času na vyrovnání. Při power-play jsme soupeře zamkli před jeho brankou, ale čas utíkal a nadějné střely byli bohužel zblokovány.

 

Branky: Gerčák 2, Kaplan

Sestava: Moláček – Gerčák, Baborák, Krejza, Zachař – Synek, Kaplan, Houžvička, Unzeitig

 

 

 

FK Peliny Choceň - Amako Heřmanův Městec 4:3 (1:0)

V druhém utkání nám chvíli trvalo, než jsme se rozběhali po předchozí náročné bitvě. Úvod tedy patřil soupeři, který měl ve svém středu šikovné rozehrávače. Do obrany jsme pracovali zodpovědně a co prošlo pochytal pozorný Moláček. Pomalu jsme se i my osmělovali a měli nadějné příležitosti. První branka padla po zaváhání brankáře soupeře, kterému uloupil míč Houžvička a vstřelil první branku. Do konce poločasu už žádná branka nepadla.

Jako v předešlém utkání jsme chvilkovou ztrátou koncentrace o vedení přišli. Po rozehrání autu bylo vyrovnáno a za malou chvíli jsme již prohrávali. Po ztrátě míče na půlce hřiště přišel brejk soupeře a byl zakončen brankou. Tento stav dlouho nevydržel. Gerčák napřáhl od autové čáry a jeho bomba skončila v síti. Branky přicházeli v rychlém sledu a po dalším brejku jsme znovu prohrávali. Hrací doba se chýlila ke konci, tak jsme znovu přešli do power-play a byla to dobrá volba. Po kombinaci se míč dostal do rohu k Houžvičkovi, který střílel dobře pod horní tyč. Brankář střelu ještě stačil vyrazit do břevna, ale míč spadl těsně před branku, kde ho pohotový Kaplan dorazil do sítě. Závěr byl velmi hektický. Před naší brankou soupeř nebezpečně pronikal a po zásahu Moláčka rozjel naší akci Houžvička. Dostali jsme se na polovinu soupeře, kde Gerčák prohodil míč na Houžvičku, který mu míč vrátil a náš univerzál rozhodl 16 vteřin před koncem utkání!!   

 

 

Branky: Gerčák 2, Kaplan, Houžvička

Sestava: Moláček – Gerčák, Baborák, Krejza, Zachař – Synek, Kaplan, Houžvička, Unzeitig